DERSLER

Sınav ve Sertifika Programları

1’den 8’e seviyelendirilmiştir. Öğrencinin teorik seviyesine uygun aşamanın programını içermektedir. Grade 6., 7. ve 8. Uygulamalı sınavlara girmek için gereken Teori 5 sınavı dersleri okulumuzda profesyonelce verilmektedir. Öğrencilerimiz Uygulama ve Teori Sınavlarında yüksek başarı göstermektedir. Alanında profesyonel, konservatuar enstrüman ve kompozisyon bölümünden mezun öğretmenlerimiz ile titiz bir çalışma süreci gerçekleşmektedir.

Detaylı Bilgi

Bagımsız – Hobi Programları

Her seviyeye uygun olarak tasarlanan programlarla ve bire bir derslerle merkezimizde hobi amaçlı klâsik ve caz piyano, çello, gitar ve diğer enstrüman dersleri verilmektedir. Herhangi bir sınav ya da sertifika programından bağımsız olarak kendini geliştirmek, müzik olmazsa olmazım diyen herkesi hobi derslerimize bekliyoruz.

Detaylı Bilgi

Bedenin Büyülü Sesleri

Beden perküsyonu adından da anlaşıldığı gibi bedenimizi vurmalı bir enstrüman gibi kullanarak, müzikal ritimler oluşturduğumuz, koreografilerle zenginleşen bir perküsyon türüdür. Pek çok kültürde -Endonezya şamanları, Etiyopyalı müzisyenler ya da Flamenko palması gibi- bu tekniğin izine rastlanmaktadır.

Detaylı Bilgi